Šventės organizatoriai pasistengė, kad krepšinio fanai turiningai ir linksmai praleistų laiką.

Pirmoji dvikova įvyko tarp Latvijos ir Rusijos atstovų. Latvių komanda jau trečiojo turo Vilniuje metu parodė, kad gerokai sustiprėjo ir gali tapti „tamsiuoju turnyro arkliuku“. Kol kas be pergalių žengianti Rusijos rinktinė rimtesnio iššūkio latviams mesti nesugebėjo ir turėjo pripažinti jų pranašumą 50:98.

Jei pirmojoje IABL akistatoje žiūrovai didesnės intrigos neišvydo, tai visiškai kitokiu scenarijumi vyko Lietuvos grandų dvikova. Amžini varžovai Kaunas ir Vilnius kaip reikiant surėmė pečius. Ekipos viso susitikimo metu įrodinėjo, jog yra to paties kalibro, o pergalę nulems tik detalės. Po pirmojo ketvirčio VKL rinktinė turėjo vieno taško pranašumą, bet prieš ilgąją pertrauką šeimininkai sugebėjo rungtynių svarstykles pakreipti savo naudai - 47:46 priekyje jau KKL rinktinė.

Ne mažiau intriguojanti buvo ir antroji rungtynių pusė. Komandos toliau kovojo taškas į tašką, o prieš lemiamą ketvirtį kauniečiai pirmavo trapia septynių taškų persvara - 73:66. Kauniečiai lemiamo kėlinio metu visada jautė, kad varžovai alsuoja į nugarą, tačiau pergalės iš savo rankų neišleido ir laimėjo susitikimą rezultatu 97:88. Donatas Sabeckis vedė savo komandą į pergalę ir pelnė 19 taškų. VKL rinktinės gretose sėkmingiausiai sužaidė Dainius Novickas, taip pat pelnęs 19 taškų.

Dar viena intriguojanti dvikova vyko tarp Baltarusijos ir Ukrainos rinktinių. Baltarusiai siekė atsirevanšuoti ukrainiečiams už nesėkmę trečiajame ture – Vilniuje. Nepakartojamą benefisą šiame susitikime surengė baltarusis Maksimas Radčiukas, vieną po kitą leidęs tritaškius į varžovų krepšį ir pelnęs net 33 taškus. Šis žaidėjas padėjo savo komandai iškovoti dramatišką pergalę (77:69).

VKL rinktinė po pralaimėjimo kauniečiams turėjo puikią progą reabilituotis rungtynėse su Rusija. Kaip ir buvo galima prognozuoti – didesnei intrigai užgimti nebuvo lemta. Vilniaus miesto atstovai, nestokodami geros nuotaikos, smaginosi aikštėje ir žaidė žiūrovams. Rungtynes rezultatu (122:69) laimėjo VKL rinktinė.

Ketvirtosiose turo rungtynėse Latvijos rinktinė metė iššūkį Baltarusijos komandai. Atėjusieji pažiūrėti kaimynų akistatos tikrai nenusivylė. Bekompromisė kova aikštėje virė iki pat lemiamo kėlinio pabaigos. Nors prasidėjus paskutiniam ketvirčiui latviai dar pirmavo, tačiau „Baltarusija“ komandinėmis pastangomis sugebėjo palaužti savo varžovų pasipriešinimą ir šiame ture iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų - 94:83.

Turo vinimi tapo „Švyturio – Kauno Krepšinio Lygos“ ir Ukrainos rinktinių dvikova. Gausiai salėje susirinkę žiūrovai tikrai nenusivylė ir išvydo tikrą, vyrišką kovą. Nors po pirmųjų dešimties žaidimo minučių Mariaus Kiltinavičiaus vadovaujami kauniečiai pirmavo (22:17), tačiau antrąjį kėlinuką šeimininkai pralaimėję rezultatu (11:20), atsidūrė besivejančių vaidmenyje - 33:37.

Pasibaigus trečiam kėliniui rezultatas tapo lygus (54:54). Paskutinės dešimt minučių tapo tikra drama, kurios pabaigoje stipresni ir vėl pasirodė KKL vyrai. Jie laimėjo rungtynes rezultatu 74:70. Pirmuoju smuiku griežė Tomas Mickevičius (15 taškų), Paulius Petrilevičius (12 taškų), Modestas Gailiūnas ir Donatas Sabeckis po 11 taškų.

MVP statulėlėmis ir rėmėjų prizais buvo apdovanoti komandų lyderiai, Vilniaus komandoje - Dainius Novickis, latvių – Nauris Melnieks, ukrainiečių - Aleksandras Rychliukas, rusų – Aleksandr Šelechovas, Kauno – Donatas Sabeckis ir Baltarusijos – Maksim Radčiukas. Maksimas taip pat tapo ir viso turo absoliučiai naudingiausiu žaidėju, savo tritaškėmis bombomis stebinęs visus susirinkusius žiūrovu bei varžovus. Taip pat atminimo dovanėles gavo ir rungtynių teisėjai.

Kitas IABL turas vyks Rusijoje, mieste prie Nevos - Sankt Peterburge, kur šeimininkai stengsis pakovoti dėl pirmosios pergalės bei prideramai sutikti svečius. „Šiaurės Venecija“ laukia atvykstančių ir tikisi, kad su komandomis kartu keliaus ir gausus sirgalių būrys.